سامبا

سامبا

دسته بندی:

قیمت: 11800 تومان

تعداد نمایش: 390 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۲۲ آذر ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سامبا (به انگلیسی: Samba) یک نرم‌افزار آزاد است که پروتکل شبکه SMB/CIFS را اجرای مجدد می‌کند و در اصل بوسیله اندرو تریدگل ایجاد شده است.از نسخه ۳ سامبا خدمات پرینت و فایل را برای کلاینت‌های مایکروسافت ویندوز مختلف فراهم می‌کند و می‌تواند با ویندوز سرویس دومین به عنوان کنترل کننده دامنه اولیه (PDC) و یا به عنوان عضو دامنه ادغام شود. سامبا همچنین می‌تواند بخشی از Active Directory باشد.
سامبا روی اکثر سیستم‌های یونیکس و شبه یونیکس مانند گنو/لینوکس، سولاریس، AIX، و انواع بی‌اس‌دیها شامل اواس ده سرور اپل (که در نسخه ۱۰.۲ برای اواس دهکلاینت نیز اضافه شده است) اجرا می‌شود. سامبا استاندارد تقریباً تمام توزیع‌های لینوکس است و معمولاً به عنوان یک سیستم سرویس اصلی روی دیگر سیستم‌عامل‌های شبه یونیکس گنجانده شده است. سامبا تحت پروانه عمومی همگانی گنو منتشر شده است. نام سامبا از SMB که مخفف (Server Message Block) است و نام پروتکل استاندارد استفاده شده توسط سیستم پرونده شبکه مایکروسافت ویندوز است گرفته شده است.

سامبا" rel="nofollow" onclick=" return false;" style="text-decoration:none; color:#000000; font-size:11px; line-height:20px;"> Share

پاسخ دهید