دانلود بانک ایمیل ۸۷۰ هزارتایی، دسته بندی شده

دانلود بانک ایمیل ۸۷۰ هزارتایی، دسته بندی شده

دسته بندی:

قیمت: 3000 تومان

تعداد نمایش: 476 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲ اسفند ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۲ اسفند ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

شامل بیش از ۸۷۰ هزار آدرس ایمیل دسته بندی شده

این محصول پس از سفارش و پرداخت هزینه، قابل دانلود می باشد.

تبليغات آنلاين امروزه در سرتاسر جهان به عنوان يكي از مؤثرترين روشهاي تبليغات بكارمي رود.
اين نوع تبليغ در شرايط مختلف هم در مواردي كه نياز به يك تبليغ سريع و انفجاري مي باشد كاربرد دارد و هم در تبليغات گسترده و مستمر.
وقتي ايميل تبليغاتي شما مستقيما از طرف شما به شخص گيرنده ارسال شود اين احساس در شخص بوجود مي آيد كه به او احترام گذاشته شده و توجه و علاقه او به ايميل دريافتي بيشتر خواهد شد.
ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از روش های بازاریابی مستقیم است

در این روش صاحب کسب کار یک ایمیل تبلیغاتی جذاب آماده می کند و یکباره آن را برای هزاران نفر ارسال می کند

امروزه این روش تبلیغاتی به دلیل مزایای فراوانی که دارد به عنوان یکی از اصل ترین روش های تبلیغاتی در دنیا محسوب می شود و تحقیقات گسترده ای در جهت افزایش بازده این روش در حال انجام است .

اهمیت این روش به حدی است که به عنوان مثال در سال ۲۰۰۹ فقط در کشور انگلستان حجم مبادلات صورت گرفته توسط آن در حدود ۲۹۲ میلیون پوند و در سال ۲۰۰۶ این مبلغ در ایالات متحده معادل ۴۰۰ میلیون دلار بوده است.

مزایای تبلیغ به این روش: بیشتر از ۵۰% از کاربران اینترنت هر روز از ایمیل استفاده می کنند .
تعداد این کاربران بسیار زیاد است . به عنوان مثال تعداد کاربران اینترنت در ایران حدود ۱۸ میلیون نفر تخمین زده شده است .
امکان دسته بندی و تفکیک مخاطبین به راحتی وجود دارد .
این امر امکان تبلیغات هدفمند را فراهم می کند.
گستره این بازار به اندازه کل کشور و یا حتی کل کاربران اینترنت در دنیاست .
این روش نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار کم هزینه است .
این روش از سرعت بسیار بالائی برخوردار است . به گونه ای که شما تنها به ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارید تا اینکه متنی پر محتوی غنی و جذاب طراحی کنید ، ارسال این متن به صدها هزار نفر فقط به اندازه یک کلیک کردن زمان نیاز دارد

ابزارهای مورد نیاز:
۱) بانک ایمیل، شامل آدرس های ایمیل مخاطبان مورد نظر شما.
۲)هر آنچه لازم است که مخاطبان شما در ایمیل خود ببینند؛ یعنی همان چیزی که بعنوان «ایمیل» ارسال میشود و می تواند شامل: متن معمول و ابرمتن(با فرمت HTML) و حتی مالتی مدیا(صوت و تصویر) باشد.
۳) ابزار ارسال.
در این مورد از لوازمی مانند نرم افزارهای ارسال ایمیل یا پلن های وب استفاده میشود.

و اما مشخصات این مجموعه:

– شامل آدرس های ایمیل ایجاد شده در سرورهای مختلف از جمله: یاهو، جیمیل، هاتمیل،…

– آدرس های ایمیل خارجی که می توانند به شما در افزایش بازدیدکنندگان سایت شما و در نتیجه افزایش رتبه و بالارفتن آمار روزانه کمک کنند.

– بانک ایمیل ویژه شامل آدرس های ایمیلی که از سطح سایت های ایرانی جمع آوری شده و به تفکیک موضوعات گوناگون و مورد نظر صاحبان این آدرس های تفکیک و دسته بندی شده است؛ موضوعاتی مانند: بورس، آشپزی، عکاسی، بازاریابی، کامپیوتر، اینترنت، سی دی، چاپ، دانلود، ایبوک، فرهنگ و هنر، موضوعات ورزشی و هنری، خدمات وب، نیازمندیها و نیز به تفکیک آدرس سایت های مذکور طبقه بندی شده است.

– فایلی ویژه از آدرس ایمیل شرکت ها

– حدود ۲۰۰۰۰ ایمیل info

همچنین شامل فایلهای آدرس ایمیل به شرح زیر: – فایل ۲۰۰۰۰ آدرس مختلف – فایل ۸۳۰۰۰ آدرس مختلف – فایل ۱۹۱۱۲۳ آدرس مختلف – فایل ۶۰۰۰۰ آدرس مختلف – فایل ۲۷۰۷۲۸ آدرس مختلف – فایل ۵۰۰۰۰ آدرس مختلف – فایل ۱۳۰۰۰۰ آدرس مختلف – فایل ۲۴۴۴۵ آدرس جیمیل فایل ۱۸۹۰۹ آدرس ایمیل مختلف که فایلهای دسته بندی شده آن به تفکیک سایتهایی که آدرسهای از آنها جمع آوری شده نیز وجوددارد.

شما می توانید با خرید یک پلن تحت وب، ایمیل خود را به آدرس های این بانک ارسال کنید یا با تهیه یک اکانت smtp توسط نرم افزارهای ارسال مانند: smart serial mail یا super mail sender به ارسال ایمیل های تبلیغاتی خود بپردازید و به این وسیله محصولات خود را معرفی کرده یا آمار و رتبه سایت و وبلاگ خود را ارتقا دهید.

دانلود بانک ایمیل ۸۷۰ هزارتایی، دسته بندی شده" rel="nofollow" onclick=" return false;" style="text-decoration:none; color:#000000; font-size:11px; line-height:20px;"> Share

پاسخ دهید